Peter Singer podpisuje dla Biblioteki Praw Zwierząt egzemplarze "Wyzwolenia zwierząt"i "Etyki praktycznej"

Komitet Społeczny
Biblioteka Praw Zwierząt

Iwona Kossowska, Magdalena Szarotka-Kondor, Mateusz Wnuk

ul. Ringelbluma 3 lok.21

tel.  609 174 962

biblioteka.praw.zwierzat (małpa) gmail.com

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny
przed przybyciem osobistym,
gdyż biblioteka otwiera swoje podwoje nieregularnie :)

Olga Tokarczuk po podpisaniu dla Biblioteki "Prowadź swój pług przez kości umarłych"

DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZENIE MOJEJ STRONY

Iwona Kossowska

Weganka od 2006 roku, wcześniej wegetarianka od 1999 roku - jest weteranką na stanowisku członkini komisji rewizyjnej Stowarzyszenia Empatia (zasiada w niej praktycznie od samego początku: stowarzyszenie powstało w 2004 roku, obecnie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego).

Wieloletnia prezeska Stowarzyszenia Pomocy Królikom (w latach 2006-2013).
Stworzyła i prowadzi Bibliotekę Praw Zwierząt.

Studiowała prawo na Uniwersy- tecie Warszawskim, na Uniwer- sytecie SWPS i na University of Cambridge.
W wolnym od działań charytaty- wnych czasie pracuje w biurze rachunkowym.

Prywatnie lubi spędzać czas w towarzystwie swoich pięciu królików. Jej pierwszy, nieżyjący już królik Myszuś, odszedł w wieku 14 lat i 2 miesięcy.

JAK WYGLĄDA BIBLIOTEKA

Biblioteka Praw Zwierząt, prawa zwierząt, prawo, zwierzęta, biblioteka, książki, ustawa o ochronie zwierząt

Praw
Zwierząt